Dzień dobry, dobry wieczór

Cześć kochany Czytelniku, kochana Czytelniczko!

Bardzo miło mi, że napijemy się dzisiaj razem kawy, kawy z mlekiem. Opowiem Ci trochę o sobie, czasem o wszystkim i o niczym, czasami pół żartem, raz na jakiś czas całkiem na poważnie.

Na skróty:

compose  coffee  camera-lens  facebook  instagram  user

JUŻ JEST! 1473521673_arrow_down_circle

08_Divider_element

 

compose

Dziennik

Klikając w ołówek przeskoczysz do kategorii pełnej moich krótszych i dłuższych wypowiedzi. Stworzyłam tę stronę z myślą przede wszystkim o sobie, aby mieć gdzie pisać. Przy okazji odnajdywać ludzi, którzy będą chcieli te kilka słów przeczytać i porozmawiać. Wyrazić swoją aprobatę, wysłać piątkę, uśmiechnąć się lub wskazać spojrzenie z innej strony. Pisanie w przeróżnej formie towarzyszyło mi praktycznie od szkoły podstawowej. Swoje apogeum osiągnęło w szkole średniej, kiedy miałam przyjemność tytułować się redaktorką naczelną gazetki szkolnej. Mała rzecz, ale zmuszała mnie do systematycznego pisania i szukania inspiracji w najodleglejszych zakamarkach mojego umysłu. Przerwa spowodowana utonięciem w studenckim marazmie dobiegła końca.

08_Divider_element

coffee

muglova kolekcja

Kubek zabierze Was do świata, który ucieleśnia moją kolekcjonerską naturę. Kocham kubki, zakochuję się powoli w filiżankach i talerzykach. Kocham też chwile z kawą, koniecznie kawą z mlekiem. Te przedpołudnia, które wypełnia mi zabawa w fotografa są drugimi ulubionymi, zaraz po tych, które spędzam buszując w poszukiwaniu kolejnej perełki.

08_Divider_element

 

camera-lens

muglova kolekcja kopia

Miłość do zamrożonych na papierze chwil to objaw sentymentalnej duszy i strachu przed przemijaniem. Lubię widzieć świat zamknięty w obiektywie, lubię go potem przeglądać i przypominać sobie, co warte przypomnienia. Ta kategoria to zbiór najróżniejszych tematów zamkniętych w ramy cyfrowej klatki. Od świątecznych dni, poprzez przygody z fotografią ślubną, po proste popołudnia.

08_Divider_element

JUŻ JEST!

1473521673_arrow_down_circle

muglova kubki

Specjalnie dla Was zamierzam stworzyć kolekcję nadruków na kubki, które zawsze chcieliście mieć, ale nie wiadomo było skąd je wziąć, a kiedy już jakimś sposobem udało Wam się trafić w odpowiednie miejsce, okazywało się, że razem z przesyłką kosztują fortunę. No może to tylko ja tak miałam, ale nie martwcie się, zaoszczędziłam Wam przykrości i spieszę z pomocą. Pod tą kategorią będę udostępniać dla Was darmowe, stworzone przeze mnie, nadruki. Ich rozmiar pozwoli nie tylko na spersonalizowane kubki, ale również inne gadżety. Cała masa możliwości tylko czeka na każdym rogu allegro.pl. Swoje kubki drukowałam na aukcji. Jak widzicie nie trzeba wydawać dziesiątek złotych, aby sprawić sobie lub komuś bliskiemu spersonalizowany kubek, a jeśli macie ten zmysł ekonomisty (jak ja), to znajdziecie aukcję z odbiorem osobistym i cały koszt to niespełna 5 zł.

Grafiki możecie pobierać i wykorzystywać dla własnych niekomercyjnych celów. Będzie mi jednak bardzo miło, jeśli po stworzeniu kubka z moim nadrukiem użyjecie #muglovekubki lub w jakiś inny sposób dacie znać, oznaczając moją stronę. Będę mogła zobaczyć, czy komuś rzeczywiście podarowałam uśmiech i fajny kubas na kawę.

W każdym poście pod zdjęciami możecie pobrać grafikę, która Was zainteresowała pod ikonką strzałki, o taką samą, która rozpoczyna tę sekcję.

08_Divider_element

 

facebook Znajdziecie mnie również na facebooku, o tutaj. Informuję na bieżąco o nowych postach i powoli rozwijam swoją działalność w tym kierunku. Tuż po gruntownym remoncie bloga zabieram się za kolejne kroki, w moim odczuciu milowe. Aktywny profil na facebooku jest jednym z nich. Łapki w górę!

instagramTo miejsce w którym kawa i kubki grają pierwsze skrzypce. Postanowiłam sobie, że ten profil będzie zamknięty tematycznie, a wypełniać go będą wyselekcjonowane zdjęcia kawy, kawy z mlekiem, kubków i filiżanek. Nic więcej, nic mniej.

user

Cała reszta i znacznie więcej mnie znajduje się tutaj. Przez chwilę chciałam połączyć oba konta i usadowić się na jednym z nich, ale to była bardzo krótka chwila. Dlaczego? Wybór należy do Was, co interesuje najbardziej, a co wcale. Wszędzie tam zapraszam Ciebie, czytelniku, tak samo ciepło.

podpis

 

Reklamy